Częstochowa, ul. Wypoczynku 36

GSM: +48 500 656 560

biuro@nordpol-chlodnictwo.pl

Chłodnictwo

Bezpieczne warunki przechowywania żywności dla gastronomii i przemysłu spożywczego

Nasza firma zajmuje się chłodnictwem przemysłowym. W naszej ofercie znajdziesz doradztwo, kompleksowe projekty pomieszczeń chłodniczych oraz dostawy i montaż urządzeń chłodniczych. Naprawiamy, serwisujemy wszelkie urządzenia chłodnicze.

2800
Projects Finished

1750
Happy Clients

11
Years

2170
Hours of Work

Dlaczego my?

Nasza firma istnieje na rynku od ponad 10 lat, ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, co widać powyżej. Jesteśmy na bieżąco z informacjami z branży.

  • EXPERT & PROFESSIONAL
  • HIGHT QUALITY WORK
  • QUICK IN RESPONSE
  • PROFESSIONAL APPROACH
  • SATISFACTION GUARANTEE
  • 24/7 EMERGENCY

Nasza firma istnieje na rynku od ponad 10 lat, ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, co widać powyżej. Jesteśmy na bieżąco z informacjami z branży.

kontakt

Jak pracujemy?

Profesjonalne doradztwo i dobór sprzętu

Komory chłodnicze budujemy na podstawie indywidualnych wymagań klienta. Dostosowujemy je do wymagań ilościowych i jakościowych poszczególnych produktów żywnościowych. Oferujemy profesjonalną pomoc w doborze materiałów.

Solidny montaż chłodni i urządzeń chłodniczych

Właściwy montaż to gwarancja zachowania odpowiednich standardów instalacji, zapewnienie odpowiedniego i bezpiecznego działania urządzenia. Każdy montaż wykonany jest przez osoby posiadające do tego odpowiednie uprawnienia. Gwarantujemy najwyższą jakoś wykonania montażu.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Naprawiamy, serwisujemy, konserwujemy wszelkie urządzenia chłodnicze.