Częstochowa, ul. Wypoczynku 36

GSM: +48 500 656 560

biuro@nordpol-chlodnictwo.pl

klimatyzacja
montaż, serwis, naprawa

Idealna temperatura pomieszczenia = dobry klimat do pracy i życia

Klimatyzacja do każdego wnętrza

Oferujemy nowoczesne systemy klimatyzacyjne dla Twoich potrzeb. Profesjonalizmy oraz doświadczenie zapewnią najlepsze rozwiązania dla obiektu, w którym potrzebujesz optymalnych warunków pracy.

Zapewniamy najwyższą jakość usługi oraz fachowców, którzy od lat pomagają nam dotrzeć do najbardziej wymagających klientów. Oferujemy usługi serwisowania oraz montazu dla wszystkich odbiorców.

  • Dla domu
  • Dla biura
  • Przemysłowa

2800
Projects Finished

1750
Happy Clients

11
Years

2170
Hours of Work

Dlaczego my?

Nasza firma istnieje na rynku od ponad 10 lat, ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, co widać powyżej. Jesteśmy na bieżąco z informacjami z branży.

  • EXPERT & PROFESSIONAL
  • HIGHT QUALITY WORK
  • QUICK IN RESPONSE
  • PROFESSIONAL APPROACH
  • SATISFACTION GUARANTEE
  • 24/7 EMERGENCY
1. Profesjonalne doradztwo i dobór sprzętu

Na podstawie wielkości pomieszczenia, kształtu oraz nasłonecznienia doradzamy jaki klimatyzator powinien zostać zamontowany. Pomiary oraz analiza zostaną dokonane bezpośrednio po przyjeździe na miejsce.

2. Montaż instalacji

Nasz zespół to grupa fachowców, którzy posiadaja wymagane kwalifikacje oraz uprawnienia do montażu każdego rodzaju urządzenia. Montaż przebiega szybko i sprawnie bez niepotrzebnych niespodzianek. Po wszystkim zostawiamy czyste pomieszczenie bez śladu wykonywanych prac.

3. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Na wszystkie urządzenia kupione w naszej firmie dajemy gwarancje po upływie, które również oferujemy serwis pogwarancyjny.

4. Stała współpraca na najlepszych zasadach

Naszą dumą jest zaufanie naszych klientów, którzy zostają z nami na lata po pierwszym zleceniu. Powracających kontrahenci są najlepszym dowodem na to, że nie tylko można nam zaufać, ale dostarczamy najwyższą jakość wykonywanych usług.

FAG

Czy klimatyzacja może grzać?

Większość urządzeń obecnych na runku oferuje tak możliwość i jest często wykorzystywane przy ogrzewaniu pomieszczeń wczesną wiosną lub późną jesienia, kiedy nie działa ogrzewanie centralne.

Ile wynosi gwarancja na klimatyzatory?

Wszystkie udządzenia zakupione w naszej firmie obejmuje gwaranacja po upływie, której oferujemy serwis pogwarancyjny.

Czy mogę sam zamontować klimatyzator?

W przypadku samodzielnego montażu trzeba liczyć się z tym, że urządzenie nie będzie zamontowane poprawnie co może skutkować wadami. Taki sprzęt nie podlega gwarancji.

Jak wybrać klimatyzator do pomieszczenia?

Nasi fachowcy służa doradztwem w sprawie montażu oraz doboru odpowiedniego urządzenia dla pomieszczenia, w którym ma zostać ono zamontowane.

zadzwoń więcej