Częstochowa, ul. Wypoczynku 36

GSM: +48 500 656 560

biuro@nordpol-chlodnictwo.pl

o nas

Specjalizujemy się w nowoczesnych systemach grzewczych, chłodniczych i klimatyzacyjnych

Od wielu lat nasza firma jest liderem na rynku. Zajmujemy się montażem ekologicznych i energooszczędnych urządzeń. Klienci, którzy z nami współpracowali otrzymali najlepsze rozwiązania dla swoich potrzeb i możliwości. Doświadczenie zebrane przez lata pomaga nam stworzyć najlepsze warunki dla naszych klientów.

Mamy odpowiednie kwalifikacje

Nasz zespół posiada wszelkie uprawnienia oraz kwalifikacje do wykonywania zleconych prac oraz projektów. Jesteśmy grupą specjalistów, którzy wykonują montaże urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych oraz grzewczych. Mająć niezbędną wiedzę oraz praktykę dostarczamy najlepsze rozwiązania dla możliwości oraz potrzeb naszych klientów.

2800
Projects Finished

1750
Happy Clients

11
Years

2170
Hours of Work

Dlaczego my?

Nasza firma istnieje na rynku od ponad 10 lat, ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, co widać powyżej. Jesteśmy na bieżąco z informacjami z branży.

  • EXPERT & PROFESSIONAL
  • HIGHT QUALITY WORK
  • QUICK IN RESPONSE
  • PROFESSIONAL APPROACH
  • SATISFACTION GUARANTEE
  • 24/7 EMERGENCY

Szanujemy Twój czas i Twoje pieniądze

Przygotujemy dla Ciebie ofertę, która będzie najlepszym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb. Wykonamy umówione zlecenie wg wytycznych w umowie trzymając się szczegółów oraz norm sprzyjającym środowisku.

Dotrzymujemy terminów

Wykonujemy zlecenia wg ściśle określonych terminów nie spóźniając się ani nie zmieniając cen ustalonych podczas podpisywania umowy. Zawsze wykonujemy zleconą pracę od A do Z pozostawiając po sobie tylko dobre wrażenie oraz profesjonalny montaż.

Kontakt z klientem jako priorytet

Reagujemy na potrzeby klienta oraz staramy się wykonywać zlecone pracę w ekspresowym tempie. Jesteśmy wrażliwi na potrzeby kontrahenta i wiemy, że czas wykonania usługi jest istotny.